• SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.
  • SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.
  • SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.
  • SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.
  • SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.
  • SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.
  • SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.
  • SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.
  • SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.
Domů Zaměstnanci školy

Zaměstnanci školy

 

Jednatelka společnosti

Pavla Jandová

Ředitel školy

Mgr. Bc. Alice Běhounková

Zástupce ředitele

Mgr. Zdeňka Kučerová

Výchovný poradce

Mgr. Olga Svobodová

Metodik primární prevence

Mgr. Hana Sovová

Školní psycholog

Mgr. Barbora Straková

Uvolněný speciální pedagog

Mgr. Monika Skalická

Vedoucí školní družiny

Daniela Brdková

Hospodářka školy a vedoucí školní jídelny

Blanka Vostřezová

Školník

Ladislav Prokop

 

TŘÍDNÍ UČITELÉ VE ŠKOLNÍM ROCE 2018-2019

  • 1. třída – Mgr. Hana Šustová

  • 2. třída – Mgr. Denisa Kašparová

  • 3. třída – Hana Sovová ml.

  • 4. třída – Mgr. Veronika Machurková 

  • 5. třída – Mgr. Jana Jarošová

  • 6. třída – Mgr. Dana Sládková

  • 7. třída – Mgr. Olga Svobodová

  • 8. třída – Ing. Bc. Václav Vojta

  • 9. třída – Mgr. Michaela Mertlová

-> KONTAKTY NA ČLENY PEDAGOGICKÉHO SBORU

 

NETŘÍDNÍ UČITELÉ

  • Mgr. Jakub Běhounek

  • Mgr. Bc. Alice Běhounková

  • Daniela Brdková

  • Bc. Andrea Bubíková

  • Christopher Egner

  • Mgr. Eva Fuchsová

  • Mgr. Vít Homér

  • Mgr. Eva Horáková

  • Lucie Horychová

  • Mgr. Ludmila Kassahunová

  • Mgr. Jitka Kolářová

  • Mgr. Zdeňka Kučerová

  • RNDr. František Nečesaný 

  • Mgr. Monika Skalická

  • Mgr. Hana Sovová

  • Bc. Jakub Šerf

  • Mgr. Lenka Štorková

-> KONTAKTY NA ČLENY PEDAGOGICKÉHO SBORU

 

 

ASISTENTKY PEDAGOGA

  • Mgr. Kateřina Hámová - 1. třída

  • Kateřina Suchá - 3. třída

  • Daniela Brdková - 4. třída

  • Tereza Šrámková, DiS. - 5. třída

  • Mgr. Eva Fuchsová - 6. třída

  • Jiřina Kozlová – 7. třída

-> KONTAKTY NA ČLENY PEDAGOGICKÉHO SBORU

 

 

ŠKOLNÍ DRUŽINA

  • I. oddělení (1., 2. třída)……………………………………… Daniela Brdková

  • II. oddělení (3., 4. třída)………………………………………Tereza Šrámková, DiS.

-> KONTAKTY NA ČLENY PEDAGOGICKÉHO SBORU

 


PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI

  • Uklízeči …………………………………………………………....Miloslav Mentlík, Marcela Rajchlová

  • Školní jídelna………………………………………………..……Jana Holakovská, Romana Sojková